0(224) 220 84 74 Email: info@isramarket.com.tr

KURUMSAL

ANA SAYFA » KURUMSAL »

HAKKIMIZDA

  İsra Marketler Zinciri, dinamik yapısı, insana saygı gösteren ve çevreye önem veren anlayışıyla 2000 yılında kurulmuştur. Firmamız, şirket yönetim kurulunun stratejik kararı doğrultusunda; perakende sektöründe,  koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile kaliteli ürün satışı ve hizmeti ön plana alarak yatırım kararı almıştır. Bu karar doğrultusunda, perakende sektöründe büyüme kararlılığı yeni şubeler açmak suretiyle devam etmektedir. Hali hazırda 1 şube ile hizmet vermekte olan firmamız, lojistik depo dahil olmak üzere 1.000 bin m2 kapalı alana ulaşmıştır. 
 
  Firmamız, “perakende sektöründe, vazgeçilmez farklar sunan bölgesel lider olma” vizyonuna sahiptir. Bununla birlikte, sektörde; " Hesaplı Alışverişin Gülen Yüzü" olarak; en kaliteli hizmet ve ürünleri "koşulsuz müşteri memnuniyeti" çerçevesinde sunma misyonunu ilke edinmiştir.
 
  İstihdama yönelik olarak da, İsra İK yönetimi, "önce insan" yaklaşımını benimseyerek, her kademedeki çalışanını İsra Ailesi'nin bir üyesi olarak görmekte ve insan kaynakları stratejisini bu anlayış üzerine kurmaktadır. Haliyle çalışanlarımızın kişisel gelişimine sürekli katkı sağlanmaktadır. İnsan kaynakları politikamız; pozisyonun gerektirdiği teknik ve davranışsal yetkinliklere sahip kişileri bulmak, yerleştirmek, mevcut ve yeni açılacak mağazalarda ve idari kadrolarda görevlendirerek ve eğiterek, gelişimlerine katkıda bulunmaktır.
 
  İsra Ailesi olarak kaliteli hizmet anlayışımız 4 temel husus üzerine inşa edilmiştir:

   -Koşulsuz müşteri memnuniyeti,

   -Kişisel gelişimi önemseyen, vasıflı ve yeniliklere açık personel yapısı ve personel memnuniyeti,

   -üst düzey yönetim memnuniyeti,

   -Tedarikçi firma memnuniyeti.

  Hedefimiz, perakende sektöründe bilinen değerli bir marka olmak ve sıfır hata ile
hizmet üretmektir.

  Firma olarak temel değerlerimiz; güvenilir ve dürüst olmak, müşteri odaklı olmak, değişime açık olmak, bilgi ve teknolojiyi etkin kullanmak, çözüm odaklı olmak, kârlılık ve verimlilik ilkelerini benimsemek, açık iletişime özen göstermek, manevi değerlere bağlılık ve saygı göstermek olarak özetlenebilir.

  Ezcümle, perakende sektöründe; tüketicilere vazgeçilmez farklar sunarak; hizmet ve kalite çıtasını yükselten ve bu sayede yeni istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine katkı sağlayan bir firma olma yolunda ilerleme kararlığımız olduğunu ifade etmek isteriz. Hizmet yolculuğumuzun yeni şubeler açmak suretiyle devam edeceğini de bilgilerinize sunar, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günlerin hepimizin üzerine olmasını niyaz ederiz.

Saygılarımızla,
İsra Market Kurumsal Değerleri